Bleach’siz 1 Yılın Ardından

1
1301

1Jz0Lpg

 

Bugün tarih 27 Mart 2013. Bleach’in 366. bölümünün yayınlanmasının üzerinden tam 1 sene geçti. Bu süre içerisinde tıpta “Bleachsizlik Sendromu” adı verilen ve uzmanlar tarafından çok dikkat edilmesi gerektiği belirtilen ölümcül hastalığa yakalananlar pek çok söylenti çıkarıp, yalan yanlış bilgilerle animenin devamı için hayranlarını boş yere heyecanlandırdılar. Yok anime 22 Mart’ta dönecekmiş, yok animeye tam olarak 1 sene ara verilmiş 27 Mart’ta başlayacakmış… Ancak her zamanki gibi en doğru bilgiyi öğrenen AnimeFantastica takipçileri gereksiz yere hayal kırıklığına uğramadılar. Özellikle gerçek olmadığını belirttiğimiz şeylerden biri animenin Mart ayında geri dönmeyeceğiydi. Hiçbir şekilde böyle bir açıklama yapılmamıştı. Peki geçen sene bugün yani animenin son bölümünün ardından neler söylenmişti? Bu konudaki gerçek mesajları sizler için bir araya getirdik.

Tite Kubo (Bleach’in Yaratıcısı): Ağlamayacağıma dair kendime söz vermiştim ama bittiğinde kendimi tutamadım. Herkese çok teşekkürler. Ancak lütfen minnettarlığınızı bana değil, anime ekibi ve seiyuulara gösterin.

Masakazu Morita (Ichigo’nun Seiyuusu): Yedi buçuk yılı aşkın bir süredir Bleach’i izleyen herkese çok teşekkür ederim. Gerçekten hatırladığım çok fazla şey var ama şu an bunları kelimelere dökmeme imkan yok. Umarım yeniden karşılaşırız. Kurosaki Ichigo olarak elbette.

Bleach Rock Müzikal Ekibi: Bu müthiş çalışma için çok teşekkürler Bleach anime ekibi. Son bölüm gerçekten güçlü bir etkiye sahipti.

Okiayu Ryoutarou (Byakuya’nın Seiyuusu): Bugüne kadar Bleach’i izleyen veya bundan sonra izleyecek olan herkese teşekkürler. Ekibin bir parçası olarak bir gün animenin geri dönmesini istiyorum. Yaptığımız son kaydı unutmayacağım.

Katsuyuki Konishi (Hisagi’nin Seiyuusu): Bu kadar uzun ve başarılı bir şekilde süren fazla çalışma yok. Herkese teşekkürler. Gerçekten çok teşekkürler.

Kaya Matsutani (Matsumoto’nun Seiyuusu): Bleach’i seven ve destekleyen herkese teşekkürler. Rangiku’nun sesi olmaktan dolayı çok mutluyum. Baştan sona bir mucizeydi adeta. Yeniden buluşacağımız günü iple çekiyorum. Bleach’i desteklemekten hiçbir zaman vazgeçmeyin.

Akio Ohtsuka (Kyouraku’nun Seiyuusu): Bleach’e olan desteğiniz için teşekkürler. Animenin sonlanmasından dolayı üzgünüm. Biraz daha rol almayı isterdim. Kyouraku müthiş bir şekilde yaratılmış olan bir karakterdi.

Romi Park (Hitsugaya’nın Seiyuusu): Yaklaşık 8 yıldır devam eden Bleach bugün finalini yaptı. Zamanın nasıl akıp gittiğini anlamadım bile. 10. Takım Kaptanı Hitsugaya Toshiro olarak emeği geçen herkese ve serinin hayranlarına yürekten teşekkür ederim. Bu, her zaman kalbimin derinliklerinde kalmaya devam edecek. Toshiro olarak yeniden görüşene dek hoşça kalın.

Makoto Matsubara (Bleach kitaplarında hikayede Tite Kubo’ya yardımcı olan isim): Film kalitesinde bir yapım oldu. Sanatsal açıdan çok güzeldi. Son bölümde özellikle Tsukishima-san ile Shishigawara-kun arasındaki sahneyi çok beğendim. Beklemediğim tek şey ise Ginjou’nun pembe kanatlarıydı.

Ryohgo Narita (Baccano ve Durarara!!’nın yaratıcısı): Sonuna kadar gerçekten çok iyi bir yapımdı.

DcU7oBu

Genel olarak animenin geri dönmesini uman Bleach seiyuuları, son kayıtlarının ardından bu pozu vermişlerdi. Ağızları kapalıydı. Umarız o müthiş seiyuularının seslerini animenin devamında yeniden duyabiliriz.

 

Kaynak:animefantastica

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
En yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments