Uncharted 4: A Thief’s End’in Çıkış Tarihi Açıklandı

0
1139

PlayStation’a özel olarak Naughty Dog tarafından hazırlanmakta olan  Uncharted 4: A Thief’s End’in çıkış tarihini PlayStation Blog’da açıklandı. 18 Mart 2016’da biz oyuncularla buluşacak devam oyununun duyurusunda satışa çıkacak olan paketler hakkında da bilgi verildi.Fiyatı 79.99 dolar olan Special Edition’da özel tasarımlı çelik blu-ray kutusu, 48 sayfalık  sanat kitabı, Naughty Dog Pirate Sigil stickerları ve multiplayer içeriklerini açmak için kullanılacak olan Naughty Dog puanları yer alacak.

uncharted-4-cikis-tarihi-1

119.99 dolarlık Libertalia Collector’s Edition’da ise Special Edition paketine ek  olarak 12 inçlik Nathan Drake figürü, üç adet multiplayer kıyafeti (Drake’s Fortune, Heist Drake ve Desert Drake), Madagascar Sidekick kıyafetleri, Henry Avery Sigil beysbol şapkası, altın ve çöl silah kaplamaları olacak.

uncharted-4-cikis-tarihi-2

PlayStation Store’da yayımlanacak olan Digital Deluxe Edition da 79.99 dolarlık fiyat ile çıkacak. Bu pakette ise Uncharted 4 Triple Pack denilen paket bulunuyor. Paket içeriği  bir senaryo eklentisi ve 2 multiplayer eklentisi bulunuyor. Bunların dışında da iki adet multiplayer eşyası indirimli sunulacak.Oyunu ön sipariş etmiş olanlar 20 dolar karşılığında paketlerini Digital Deluxe Edition’a yükseltebilecek. Triple Pack’in ayrıca da satılacağı belirtilirken ayrı fiyatı hakkında bir bilgi verilmedi. Ayrıca bunların dışında Amazon, GameStop ve PlayStation Store’dan ön sipariş yapanlara farklı hediyeler verilecek.

-uncharted-4-cikis-tarihi-3

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments